Jednotlivci

EU do kapsy

eu-do-kapdy.jpg Evropská unie nabízí mnoho příležitostí - studijních, pracovních i finančních. e-learningový kurz EU DO KAPSY Vás naučí o Evropě přemýšlet právě tímto způsobem a pomůže Vám zorientovat se v konkrétních životních situacích a praktických záležitostech týkajících se života v EU. Kurz je určen zejména studentům středních škol.

Studujete na střední škole a chcete využít příležitostí, které se Vám nabízejí v rámci EU? Chcete se naučit, jak správně řešit konkrétní životní situace, do kterých se můžete v EU dostat? Na stránkách EU do kapsy máte k dispozici e-learningový kurz, který Vám pomůže se snáze zorientovat. Tento kurz je dostupný zdarma a navíc on-line, takže kdykoliv se dostanete na „net“, můžete vstřebávat informace a učit se o životě v EU.

Prostřednictvím kurzu si nanečisto vyzkoušíte rozhodování v praktických životních situacích. Virtuální průvodce Vás jako osobní kouč provede všemi úskalími a naučí Vás, na co si dávat pozor, kde hledat informace, jak využít vlastního potenciálu při řešení problémů a mnoho dalšího. Zábavnou, přehlednou a interaktivní formou si osvojíte užitečné informace o EU a posílíte své kompetence v praktickém životě.

Zaměření kurzu:
  • STUDIUM (studium na středních školách v zemích EU)
  • PRÁCE (krátkodobé a dlouhodobé brigády v zahraničí)
  • ZÁBAVA (výměnné pobyty mládeže, mezinárodní semináře, dobrovolnictví)

http://eudokapsy.cfme.net/