Jednotlivci

Doporučené aplikace

Škola za školou

skola-za-skolou.jpg Škola za školou je nevyčerpatelný zdroj výukových modulů a interaktivních cvičení, které doplňují učebnice používané na školách. Tomu odpovídá rozdělení modulů do kapitol, což usnadňuje orientaci. Většina cvičení přináší okamžitou zpětnou vazbu. Systém si pamatuje činnost uživatele, poskytuje mu vyhodnocení a umožňuje mu sledovat pokroky v učení. Vstup do Školy za školou na 3 dny je zcela zdarma.

 

Volně přístupné elearningové kurzy a materiály

ctenarska_gramotnost_lms.jpg

Čtenářská gramotnost

Pět lekcí plných zábavných interaktivních cvičení pro žáky plus ukázková videa práce v hodině a další užitečné materiály ke stažení pro učitele.

gramotnost.cfme.net

 

green_wheels_lms.jpg

Green Wheels

Pracovní listy, inovativní metodiky, výuková videa, záznamy webinářů, elearningové aktivity a řada dalších otevřených vzdělávacích materiálů pro výuku v oblasti hybridních a elektrických vozidel.

lms.gwproject.eu

 

lidejednezeme_new.jpg

Jsme lidé jedné Země

Pestrý elearning přibližující sedm různých kultur, tři příběhy dětí, které byly nuceny opustit svou zemi, a obecná témata migrace a lidských práv.

lms.lidejednezeme.cz

 

zazitkem_k_porozumeni_lms.jpg

Zážitkem k porozumění

Doprovodný elearning projektu zaměřeného na pedagogy prvního stupně základních škol, kteří mají ve třídě (nebo očekávají nástup) žáka se sluchovým postižením.

lmszazitek.cfme.net