Centre for Modern Education

Reference

 

Krajina za školou

Krajina za školou se nám moc hodila do našeho ŠVP, protože žáci se již dříve podíleli na vydání kroniky naší obce. Tento projekt žáky velmi bavil, získali jsme spoustu zajímavých fotografií a poznali jsme lidi žijící v té době a povídání s nimi bylo pro žáky přínosem.

Petra Šedivá
učitelka angličtiny a IT, ZŠ Studenec


Když se člověk snaží pořizovat dokumentární fotografie, nemůže si dovolit v PC předělávat celou scénu. Jde naopak o přesné podání. V tom mi velmi pomohla funkce Krajina za školou, kterou Zoner umí skvěle.

Petr Mikšíček
autor knihy Zmizelé Sudety

 

Škola za školou

Portál Škola za školou využívám pravidelně ve výuce matematiky ve všech svých třídách. Studenti jsou zde schopni samostatně pracovat díky dostatečnému množství kvalitně zhotovených a vzorově řešených příkladů a opakovat pomocí testů. Hlavní výhodu vidím ve stejné struktuře elektronicky zpracovaných učebnic s učebnicemi „papírovými“. Takovýchto vizí výukových portálů jsem už viděl dost, ale konečně společnost CfME to dotáhla téměř k dokonalosti a mé spokojenosti.

Mgr. Pavel Jošt
Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova, Liberec


Škola za školou" nám velmi pomáhá. V nemocnici se nám sejdou různé děti. Většinou jsou děti nadšené, že mohou pracovat s počítačem. Angličtina je ve "Škole za školou" velmi dobře zpracovaná, doplňuje učebnici a učivo je pro děti mnohem zábavnější. Jsme za tento program velmi vděční.

Jana Čalkovská
speciální pedagog, ZŠ při FN, Brno


Systém vzdělávání škola za školou používáme více jak čtyři roky. Při hledání možností moderní výuky jsme uvítali tento způsob učení a testování našich žáků. Ovládání a obsluha portálu je velmi intuitivní a našim učitelům tedy netrvalo dlouho si ovládání osvojit. Velkou výhodou je také zadávání a zpracování domácích úkolů mimo rámec výuky. Závěrem lze konstatovat, že Škola za školou snoubí systém moderní výuky školního vzdělávacího programu s mezipředmětovými vztahy.

Antonín Svoboda
učitel informatiky, Sportovní soukromá základní škola, s.r.o., Litvínov


Ráda bych vám poděkovala za to, kolik jste mě naučili věcí, výrazně se mi díky vaší stránce zlepšilo vysvědčení.

Veronika Pajerová
žákyně ZŠ

 

Pohádková škola

„Cvičení z matematiky, vytvořená společností CfME, jsou tematicky zaměřena pro každý ročník prvního stupně. Jejich grafické zpracování je pro žáky atraktivní, a přitom barevnost a doplňující ilustrace nerozptylují pozornost žáků. Cvičení pomáhají rozvíjet nejen samostatnost, ale i spolupráci mezi spolužáky.“

Kateřina Korcová
učitelka na 1. stupni, ZŠ Otnice

 

Příběh planety Země

„Interaktivní obrazovky, metodiky a e-learningový kurz CfME mi pomohly motivovat studenty ke studiu geologie. Studenty práce bavila, rádi pracovali jak ve skupinách, tak samostatně s elearningem. Každý student si přišel na své.“

Mgr. Filip Volák
učitel biologie, Gymnázium Kralupy nad Vltavou
ředitel společnosti pro rozvoj Dvořákova gymnázia o.p.s.


„S CfME jsem poslední rok intenzivně spolupracoval na přípravě vzdělávacího programu k výstavě Příběh planety Země. A výsledek je skvělý.“

Mgr. Milan Libertin
koordinátor projektu Příběh planety Země (Národní muzeum)


Měla jsem možnost zapojit se do projektu Příběh planety Země Národního muzea. V rámci projektu jsme pracovali na interaktivních obrazovkách a s elearningovým kurzem, které připravilo CfME. Byla to pro nás moc zajímavá zkušenost - všichni jsme si to zapsali do paměti. Chtěla bych tento projekt vyzdvihnout a poděkovat všem, kteří se nám věnovali.

Hanka Elbournová
9. třída, Jungmannova základní škola, Beroun
účastnice projektu Příběh planety Země

 

Kurzy pro lektory společnosti ČEZ

Při realizaci tohoto projektu jsme ocenili především pohotovou komunikaci a pro-klientský přístup vybraných konzultantů CfME při řešení nestandardních požadavků a vypořádání námitek.

Eva Holková
HR specialistka ČEZ, a.s.