Televize

Úvod

Televizím přinášíme zajímavé nové koncepty, které propojují televizi s internetem, zábavu se vzděláním, televizní svět se světem reálným.

Ve spolupráci s televizemi jsme připravili či připravujeme následující projekty a pořady:

  • Případy detektiva Packala - velmi úspěšný koncept zábavně-vzdělávací televizní soutěže, která v sobě spojuje televizi, internet a reálný život. Ač byl pořad primárně určen dětem na prvním a druhém stupni základních škol, dívají se na něj obvykle celé rodiny. Pořad vznikl ve spolupráci s Českou televizí, CfME zajišťovalo vše od základního námětu až po natáčecí místa a výběr soutěžících (kromě samotného televizního zpracování). Bylo odvysíláno téměř 50 dílů, v létě běžel pořad v prázdninových reprízách a stále se těší velké oblibě. Během ročního vysílání děti na internetu správně odpověděly na 20.000.000 otázek v rámci nominační soutěže.
  • Prípady detektiva Kulmena - slovenská obdoba pořadu Případy detektiva Packala přípravená ve spolupráci se Slovenskou televizí a za podpory České televize
  • Zábavně-vzdělávací pořad Za školu! - CfME již třetím rokem zajišťuje komplexní scénáristickou, produkční, organizační a internetovou podporu úspěšného soutěžního pořadu pro teenagery. Projekt je realizován ve spolupráci s Českou televizí Brno.
  • Vzduchoplavec Kráčmera - CfME zajišťuje doplňkový e-learningový kurz pro vzdělávací pořad Vzduchoplavec Kráčmera. Realizováno ve spolupráci s Českou televizí a občanským sdružením Antikomplex.
  • Dětský portál České televize - CfME vyhrálo v roce 2010 výběrové řízení na tvorbu dětského portálu České televize. Na začátku června 2011 jsme multimediální interaktivní dětské hřiště spustili. Podívat se na něj můžete na www.tyyo.cz.

Televizím tak nabízíme neotřelé koncepty, které v sobě kombinují atraktivitu a schopnost přitáhnout diváky se smysluplností a vysokou hodnotou.